Globális léptékben az elmúlt mintegy fél évszázadban csaknem 55 százalékkal csökkent a férfiak spermakoncentrációja. A szabvány fokmérceként citált 100 millió hímivarsejt / milliliter helyett immár jó, ha a 45 milliót meghaladja az ugyanezen ondómennyiségre jutó életképes spermiumok száma.

Amennyiben az átlag férfi spermaszáma 40 millió / ml alá esik, a férfi termékenyítőképesség csaknem megszűnik létezni.

Korábban kifejezetten „dekadens” nyugati problémaként aposztrofálták a hímivarsejtek számának rohamos hanyatlását, általában táplálkozási, életmódbeli és környezetkárosító faktoroknak betudván a folyamatokat. Ám 2018-ban egy metakutatás megállapította, hogy dél-amerikai, ázsiai és afrikai nemzetek népe ugyanúgy szenved a spermiumaik minőségének rohamos leépülésétől.

Ahogy tehát napjainkban szinte minden válságjel esetében, úgy a férfi termékenyítőképesség erodálása tekintetében is kiderült, hogy nem individuális problémák statisztikailag számszerűsíthető felfutásáról, hanem bizony kőkeményen a rendszer működésének betudható univerzális és globális válságról beszélhetünk.

Mindez még hagyján, de néhány évvel ezelőtt egy tudós társaság felfedezte, hogy a tenyészcsődöri képességek tova illanása a férfiak berkeiben nem lineáris, hanem exponenciális, azaz gyorsuló tendenciát mutat!

Kivanos no felenk ferfi

Míg 1972 és 2000 között évenként átlagosan 1.16%-os hanyatlásnak örvendett a férfi ondóváladékok spermiumtartalma, addig 2000 után több mint megduplázódván 2,64%-nyira gyorsult a sejtfogyás üteme.

Becslések szerint 2050-re nem marad termékenyítőképes hímivarsejt a férfiak ondójában.

Az események láttán magatehetetlenül vergődő tudósok nagy tréfásan spermageddonnak nevezik a kataklizmikus eseményt, amikorra a férfiak nemzőképességének megszűntével az emberiség kihalása borítékolható. Innentől már csak a nevezett határidőig bezárólag megfogant csecsemők cseperedhetnek fel és örökölhetik a Földet. Újabb körülbelül 100 év elteltével az emberi faj végleg eltűnik a föld színéről, miután utolsó megmaradó példányaik is vészesen elaggnak.

A spermaszámok rohamos hanyatlásának hála már most iszonyú bajban vannak az egy vagy több babát szeretettel váró párok, mert a férfi termékenyítőképesség 62%-ot zuhant. Míg régen egy egészséges ivarérett korú férfi és nő összekerülésével 20-30 közösülést követően gyakorlatilag bizton garantálva volt az újabb csecsemő világra jötte, addig ugyanezen eredményért immár háromszor-négyszer kell keményebben dolgozniuk a pároknak.

Par szex csak nem tudok teherbe esni

Huszonévesen ugyan továbbra is elegendő volna 60-70 alkalomnyi önfeledt szex lefolytatása az oly rendíthetetlen hévvel áhított baba 9 hónappal későbbre betáblázott érkeztéhez, a fiatalság rendszer gerjesztette megélhetési válsága és a nemi szerveink funkcióinak közvetlen szorongató kontrolljára törő hatalom kierőszakolta szexcesszió (szexuális viszonyok, párkapcsolatok és házasságkötések radikális visszaszorulása) végett a legtöbb pár immár termékenységi szavatossága vége felé, a 30-as évei közepén vág bele a nagy babaprojektbe, amikorra 300-1500 közti számú (természetesen védekezésmentes) ágyakrobatika volna szükséges a teherbe esés statisztikailag bizton garantálható lehetőségének megteremtéséhez.

Ennyi megerőltető dugást egy mellét hevenyen döngető alfahím (a maga mércéje szerint persze mindegyik férfi ilyen 🙂 ) sem képes a rendszer megkövetelte monogám partner mellett teljesíteni.

Ugyanolyanná válik a gyermekáldásért űzött szex világa, mint az egyre aberráltabb, leépülőbb munka alapú társadalom, ahol az emberek egyre kisebb jövedelmekért cserébe egyre pedánsabb teljesítmények felmutatására kényszerülnek.

A rohamosan zuhanó termékenység súlyosbításába hála az Istennek aktívan beszáll a pártállam is, akik a maguk életkezdést totálisan ellehetetlenítő CSOK-jaikkal, babahiteleikkel meg Otthon Start Plusz-aikkal oly megfizethetetlenné teszik a fedelet, és oly megterhelő adósságszolgálatot vetnek az áldozataikra, hogy innentől fogva a generált stressz, napi szintű egzisztenciális fenyegetettség, fizetési felszólítások és kamatterhelések végtelen árja, elmaradozó gyermekáldás esetén büntetési tételek hadával sújtottan visszafizetendő kedvezménymentes kedvezmények végett az emberek immár egyetlen percre sem maradnak képesek a házastársi kötelességeikre irányuló koncentrációra. Tökéletesen szabadulhatatlan diktatórikus kontroll alatt tartja a rendszer nemi szerveiket, gondolataikat, cselekedeteiket, napi rutinjaikat, s végül pénztárcáikat, bankszámláikat is boldog-boldogtalan részéről önfeledten fosztogatható és átjáróházakként partiba vágható alkalmatosságokká konvertálja.

Penz Hitel Na Ezt Halalunk Napjaig Fizethetjuk

Aki ennyi tortúra következtében egyáltalán túlél, az garantáltan nem marad képes többé az utódnemzés és nevelés kósza gondolatával sem foglalkozni.

A férfiak, kik a folyamatosan lefelé hanyatló termékenységi és épelméjűségi versenyben előkelő helyezést tudhatnak magukénak, azok a rákbetegségek felfutásának növekményével, cukorbetegséggel és korai szervi összeomlásokkal kell számoljanak. A karhatalmi akciók sorával megtámogatott spermapokalipszis tehát készséggel gondoskodik róla, hogy legalább az elérhetetlen távolságokba szökdösött nyugellátásunk biztosítása ne ütközzön akadályokba, hiszen legnagyobb valószínűség szerint jóval hamarabb elhullunk, semmint a meg sem született utódainkra rálőcsölt nyugdíj-előállítási kötelezettség bármikor is aktivizálódna.

Egy koppenhágai tudós társaság nőnemű doktora hosszú idők óta kutatja a férfi nemzőképesség elillanásának okait. Szerinte a levegőbe, környezetbe és immár akár a konyhánk asztaláig is egyre jelentékenyebb számban szállingózó endokrin diszruptorok felelnek az emberiség lélekszámának sorvadásáért. Ezek kiváltképp szeretik megzavarni a tesztoszteron, ösztrogén és progeszteron termelését a szervezetnek. Elvezethetnek emellett fájdalmas menstruációkhoz, méhizomdaganathoz és hasnyálmirigy-problémákhoz. Fiatalabb korban a lányok mellének idő előtti megnövesztéséért felelnek, fiúknál viszont a férfias viselkedés kifejlődésének késleltetéséhez.

A levegőből, bőrön át vagy étellel magunkhoz vett hormonháztartás-zavaró vegyületek a soroltak mellett szélsőséges esetekben elvezethetnek abnormális magzatfejlődéshez, spontán vetéléshez, hangulatingadozáshoz, viselkedészavarok kibontakozásához és immunrendszer-kompromittációhoz.

Terhes kismama odahaza

A bevitel forrásai a mindennapi háztartási szerek, mint műanyag üvegekről leszakadozó mikrorészecskék, fém konzervdobozok, mosószerek, gyerekjátékok és rovarirtók.

A legismertebb kártevő endokrin diszruptor szerek a világ számos országában betiltott, ennek ellenére továbbra is önfeledten alkalmazott DDT, DEET, 2,4-D tartalmú növényvédő és rovarriasztó vegyületek. A Biszfenol A, sztirol, parabénok, tuloul, ftalátok és PFAS-vegyületek szintén a fertilitásra káros szerek listáját gyarapítják.

Rossz hír kedves férfitársaimnak, hogy az endokrin diszruptorok a tesztoszteront ösztrogénné konvertálják, így a babaprojekt végrehajtásához alkalmas hölgy jelöltek felhajtásában is hátrányt szenvedhetnek.

Az endokrin diszruptorok többsége évtizedek elteltével sem bomlik le a természetben, és a terhesség korai időszakában negatívan befolyásolják a fiú magzatok szexuális fejlődését a tesztoszterontermelés elfojtása által. Ha nem termelődik elegendő tesztoszteron, a fiú csecsemők heréi nem szállnak le, termékenyítő korba lépésük idejére pedig egyre számosabb hányaduk szenved mikropénisz-szindrómától.

Sovány vigasz számunkra, hogy a természetet mérgező vegyszerek az élővilágban még saját környezetünknél is több kárt tesznek. A Colorado államban vizsgált pisztrángok 80%-ának nemi fejlődésében találtak interszexuális vonásokat, a floridai krokodilok egyre magasabb százalékának pedig hiányzik a péniszük.

Krokodil

Nehogy azt higgyük, a mérgező háztartási vegyszerek kihajításával minden gondunk megoldódik. Sőt mi több, a neheze csak eztán következik! A termékenyítőképesség visszaállítása különös műgondot kíván, hiszen voltaképp minden környezeti tényező ellenünk dolgozik: a káros molekulák mellett az egyre egészségtelenebb diéták, önként űzött vagy kívülről által ránk oktrojált életmódbeli megzuhanások, a megszégyenülés veszélye, anyagi bizonytalanság vagy szexuális szorongás végett egyre gátlásosabbá váló férfitársadalom, illetve a spermaszám-zuhanással párhuzamosan felfutó női terméketlenség is lelkesen siettetik a küszöbön álló babapokalipszis beköszöntét.

Az elhízás és 2-es típusú cukorbetegség krónikus merevedési zavarokhoz vezethet. Ülésfűtés használata vagy dominánsan ülő helyzetű életmód a spermium-állomány apadásának felgyorsulását okozzák. Szauna használata és forró fürdők vétele szintén nem tesz jót a férfiasságnak. Kerüljük a szoros alsógatyák hordását.

Paracetamol hatóanyagú gyógyszerek fogyasztása gátolja a tesztoszteron-termelést, ajánlatos ezeket kerülni. A várandós nők fogyasztási listáján a paracetamol első helyen szerepel, ezért amennyiben fiú gyermeket várunk, figyelmeztessük az asszonyt, hogy ne szedjen ilyen szereket.

Hála az égnek a személyi étrendből és életmódból eredő károsodások nagy része visszafordítható. Egy dán férfiakból álló csoportot 8 héten át tartó szigorú diétára fogtak, melynek végeztével átlagosan 16,5 kg-ot fogytak és heréik 40 százalékkal több spermiumot termeltek.

Szex szerelem probaljuk meg

A kiegyensúlyozott, kiváltképp zöldségek és gyümölcsök sokaságát magában foglaló diéta jót tesz a spermatermelésnek. A stresszforrások redukciója, az anyagi vagy mentális alapú szorongási források eliminációja, a nyíltan és bizalommal (a megszégyenülés veszélyétől mentesített) lefolytatott partner-kommunikáció és a rendszeres, heti minimum 2 alkalommal lefolytatott szexuális élet szintén serkenti az ondósejtek termelését.

Végül: egy kutatás szerint a diófélék fogyasztása, kiemelt tekintettel a mogyoróra, mandulára és normál dióra, nagyban javítják a spermiumok minőségét, mozgékonyságát és életképességét! Deez nuts!

Visszajelzés
0 hozzászólás
Beágyazott kommentek
Minden hozzászólás